Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

December 6, 2022 04:34 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest model Wielkiej Piątki. Jakość tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to narzędzie naukowe, w pełni wiarygodny, przebadany na reprezentatywnej próbie Polaków. Ten najlepszy test osobowości to dzieło młodych Polaków. Wysoka jakość tego kwestionariusza dostrzeżona została również przez licznych rodaków, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

Zapraszamy wszystkich trenerów i coachów na nasze szkolenia. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na szkolenie z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test zdobył uznanie zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech ,a także predyspozycji.

PERSO.IN to solidna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN Ci w tym pomoże. Nie odkładaj niczego na później. Napisz wiadomość. PERSO.IN® to rzetelny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.