Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 30, 2022 01:04 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy wytrawne usługi agrarne czy też dysponujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie wykonywane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w granicach przewozu osób względnie rzeczy wehikułami, które są upamiętnione na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju względnie importowanie spoza krawędzi do Polski.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.