Pracownik rolny - Norwegia

Opis

Opis stanowiska

Oferujemy pracę u norweskiego pracodawcy. Praca w gospodarstwie zajmującym się uprawą jabłek, wiśni i truskawek, oraz na kempingu. Stanowisko pracy związane jest produkcją na farmie, w zakresie obowiązków koszenie trawy, nawadnianie, sadzenie, przycinanie, zbiory owoców, jazda traktorem oraz generalna konserwacja budynków (np. malowanie) czy maszyn. Część obowiązków będzie też odbywać się na kempingu należącym do gospodarzy i polegać będzie na utrzymaniu dobrego stanu technicznego oraz czystości budynków, oraz utrzymaniu trawników. Praca dla 1-2 osób, mile widziane pary.

Długość kontraktu: 5,5 miesiąca. Termin wyjazdu: około 18 kwietnia. Miejsce pracy: okolice Drammen, Norwegia. Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance - 180 zł (ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Dodatkowo transport samolotem w ustalonej dacie z dowolnego lotniska w Polsce do Oslo. Istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Wymagania stanowiska
- dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (5,5 miesiąca)
- poważne podchodzenie do pracy i powierzonych zadań
- doświadczenie w pracach rolniczych
- mile widziane doświadczenie związane z utrzymaniem maszyn, stolarką lub malowaniem
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy B+E/T (1 osoba)
- mile widziany ważny unijny certyfikat covid
- należy zabrać ubranie robocze

Oferujemy
- długość kontraktu: 5,5 miesiąca – norweska umowa
- pracę w systemie godzinowym – 175 NOK brutto (około 78 zł brutto)
- 40 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu, możliwe godziny nadliczbowe
- wynagrodzenie wypłacane miesięcznie, dodatek urlopowy 10,2% wypłacany na zakończenie kontraktu
- przewidywane miesięczne zarobki - ok. 19 500 NOK = ok. 8700 zł (netto, przy obecnym kursie korony norweskiej)
- zakwaterowanie w domu na terenie gospodarstwa, sypialnia 2-osobowa, łazienka (prysznic, WC, pralka), pomieszczenie dzienne wraz z kuchnią wyposażoną w kuchenkę, lodówkę, stół, naczynia. Darmowe wi-fi. Zakwaterowanie płatne 50 NOK za dzień (ok, 23 zł)
- pracodawca pokrywa koszt dojazdu pociągiem z lotniska do miejscowości w pobliżu gospodarstwa oraz ewentualnych testów na COVID w Norwegii, jeśli będą wymagane
- samochód służbowy do dyspozycji
- nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 12 296 03 40 (poniedziałek-piątek 9:00-17:00)

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.

Aplikuj poprzez formularz na stronie: https://www.bispolhr.com/pl/oferty/pracownik-rolny_658910

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Bispol

December 18, 2022 20:42
Telefon kontaktowy: 122960340
Przy kontakcie zaznacz, że pozyskałeś go ze strony wostrowie.com
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Ta oferta jest już nieaktualna a możliwość kontaktu z autorem ogłoszenia jest niedostępna.

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj