CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Ostrowa i okolicy

Najlepsze spodnie kupisz w SuperSklep.pl

October 10, 2018 09:25 - Moda i uroda - Kraków

100.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
SuperSklep to internetowy dystrybutor posiadający w ofercie wyłącznie ubrania i obuwie najlepszych marek m. in. Etnies, New Balance, Dragon, Element, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą również wymagających. Sama oferta jest na tyle szeroka, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma separuje się na 5 głównych sekcji reprezentujacych 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to dział wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z najstarszych sklepów online związanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie doskonałej jakości ekwipunek i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wymagania nawet najbardziej rygorystycznych nabywców. Każda z sekcji oferuje w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą hip hop albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo powinien zainteresować się ogółem oferty nieco bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
91516
Ogłoszeń
102
Miast
4021
Użytkowników
913
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.