CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Ostrowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:50 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy wytrawne usługi agrarne czy też dysponujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie wykonywane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w granicach przewozu osób względnie rzeczy wehikułami, które są upamiętnione na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju względnie importowanie spoza krawędzi do Polski.
100681
Ogłoszeń
102
Miast
4440
Użytkowników
1024
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.